niedziela, 11 października 2015

Najlepsze naturalne serum do skóry - Uwaga! UZALEŻNIA...

Moim skromnym zdaniem jest to połączenie, którego szuka nie jedna z Was do swojej wymagającej skóry. Nie ma opcji niezadowolenia, wręcz przeciwnie - uzależnisz się od pierwszego użycia.


Zacznijmy od początku, kwas hialuronowy, jak powstaje?

Kwas hialuronowy jest substancja zupełnie naturalną, najpraktyczniejszą w postaci żelu. Niegdyś pozyskiwany z grzebieni kogutów, obecnie na szczęście nie naraża na życia żadnych zwierząt. Jest tworzony metodami biotechnologicznymi przy użyciu odpowiednich szczepów bakterii, hodowanych na odpowiedniej pożywce.


Dlaczego HA tak potrzebny?

W młodej skórze kwasu hialuronowego jest pod dostatkiem, co gwarantuje jej sprężystość i brak zmarszczek. Z wiekiem ilość kwasu maleje. W późniejszym czasie skóra człowieka się starzeje, traci zdolność wiązania wody i powstają zmarszczki. Jedna cząsteczka kwasu hialuronowego jest w stanie związać ok. 250 cząsteczek wody, dlatego stosowanie kwasu HA jest tak ważne dla poprawy wyglądu naszej skóry i zupełnie bezpieczne nawet dla najbardziej wrażliwej cery.


Olej zamiast kremu!

Zwolennikom olejków nie trzeba tłumaczyć jak są wyjątkowe dla naszej cery. Szybko nawilżają, wygładzają skórę, działają głębiej niż inne kosmetyki, nie zawierają wody,  są więc idealne na wiatr, mróz i zmienne warunki atmosferyczne.
Olejki są w 100% naturalne. W ich składzie jest cała baza kwasów tłuszczowych, witamin, dlatego zastosowanie olejku na skórę działa jak najlepsze serum regenerujące i odżywiające w jednym. W żaden sposób nie zastąpi tego krem, w którym udział samego olejku jest kilku procentowy, a i sam olej w kremie jest najczęściej niskiej jakości- oczyszczony i rafinowany.


Jak łączyć kwas z olejkiem?

Wymieszaj w zagłębieniu dłoni 2 krople HA i nieco wybranego oleju (np. arganowego, z opuncji figowej, skwalanu, itp) i nałóż na oczyszczoną skórę twarzy, dokładnie, delikatnie masując. Taka ilość powinna wystarczyć w zupełności na buzię i szyję. Dla lepszego efektu nawilżającego możesz wcześniej spryskać twarz hydrolatem, np. z kwiatów pomarańczy czy róży damasceńskiej.Jak działa...

Wspaniale! Efekt poczujesz zaraz po nałożeniu!
Żel hialuronowy w połączeniu z czystym olejem naturalnym to najlepsze serum regeneracyjne i nawilżające skórę. Żelowa maź, która tworzy sie na dłoniach jest lekka, delikatna, szybko się wchłania i wygładza buzie w zaraz po posmarowaniu. Efekt jest tak przyjemny dla twarzy, że nie chce się wracać do tradycyjnych kremów.
Kwas HA i olejek naturalny to idealna baza pod makijaż, ale również serum na noc czy pod oczy.
Jeśli raz użyjesz, będziesz używać zawsze. Świetnie sprawdza się również do ciała, jako lekki balsam. Skóra jest natychmiast nawilżona, gładka i można od razu założyć ubranie.

Dla kogo takie połączenie
Olejek z kwasem HA polecamy szczególnie do skóry suchej, zmienionej chorobowo, dojrzałej, zajętej zmarszczkami, mało jędrnej, o nierównym kolorycie.

Szczerze polecam takie naturalne połączenie. Jest o niebo lepsze dla naszej cery niż drogie, przereklamowane kremy.

Musicie wypróbować <KLIK>Macie swoje uwagi, piszcie!
Dziękuję :-)