wtorek, 21 maja 2013

Olej kokosowy 100% ODCHUDZA!
Niebywałe właściwości olejku kokosowego

Olej kokosowy czy też masło kokosowe 100% nierafinowane ma wspaniałą właściwość. Oprócz tego, że pięknie pachnie, a skóra po jego użyciu jest delikatna i gładka to  jak na tłuszcz jest ,,niezwykły" - naprawdę odchudzaTak kochane Panie i Panowie...aż trudno uwierzyć, ale systematyczne spożywanie tego oleju znacznie zmniejsza wagę ciała i  tkankę tłuszczową.

98% tłuszczów, które spożywamy, zbudowanych jest z bardzo dużych cząsteczek, zawierających 18 i więcej atomów węgla. Aby mogły one zostać przyswojone przez organizm, muszą zostać rozbite na mniejsze części, które są transportowane wraz z krwią do tkanek, w których się odkładają, przyczyniając się do wzrostu poziomu cholesterolu i otyłości.
 Kwasy tłuszczowe znajdujące się w oleju kokosowym mają łańcuchy średniej długości, składających się z 8, 10 lub 12 atomów węgla. Cząsteczki tej wielkości nie muszą być dzielone na mniejsze fragmenty - trafiają one bezpośrednio do komórek, gdzie zostają spalane, zamieniając się na czystą energię.

Spożywany olej kokosowy zatem nie odkłada się w postaci tkanki tłuszczowej tylko dodaje energii. Jednym z eksperymentów wykazujących te właściwości oleju jest przeprowadzone przez amerykańskich naukowców doświadczenie na myszach. 
  Podczas trwającego 6 tygodni testu jeden z gryzoni otrzymywał normalny pokarm, zaś dieta drugiego została wzbogacona o olej kokosowy. Codziennie umieszczano zwierzęta w basenie z silnym prądem wodnym i mierzono czas, po którym myszy będą na tyle wyczerpane, że walka z nurtem przekroczy ich siły. Na początku różnice były nieznaczne, lecz wkrótce przekonano się, że gryzoń karmiony olejem kokosowym podejmował próby ratunku długo po tym, jak jego towarzysz na normalnej diecie stracił siły.Tłuszcz z kokosa jest zatem znakomitym naturalnym środkiem energetyzującym, który może z powodzeniem zastąpić różnego rodzaju sztuczne suplementy. Organizm, któremu dostarcza się tak efektowny środek, nie będzie odczuwał zapotrzebowania na słodkie przekąski, co wydatnie wpłynie na odzyskanie kontroli nad wagą.
Olej kokosowy przyspiesza przemianę materii, przywracając prawidłowy metabolizm, przez co przyczynia się do redukcji nadwagi spowodowanej złą przemianą materii. Olej kokosowy jest do tego stopnia skuteczny w przyspieszaniu metabolizmu, że nie tylko pomoże zachować smukłą sylwetkę, lecz także przyspieszy usuwanie tłuszczów już zmagazynowanych w organizmie w postaci tkanki tłuszczowej. Poprawa przemiany materii będzie skutkować nie tylko wzrostem energii, lecz także dodatkowo zwiększeniem poziomu odporności.

Śmiało możemy więc zastąpić wszystkie tłuszcze w kuchni olejkiem kokosowym. Podkreśli on szczególnie smak pieczonego kurczaka oraz słodkich wypieków.

Olej kokosowy jak wiedzą o tym prawie wszystkie Panie doskonale wpływa również na naszą skórę i jest powszechnie stosowany jako balsam. Kwasy tłuszczowe, które zawiera regenerują naskórek, chronią przed słońcem, wiatrem czy mrozem. Zapach masełka przywodzi na myśl egzotyczne kraje, kusi słodkością i przypomina słoneczne, letnie dni.
Korzystajmy z natury ile się da.Czysty, nierafinowany kokos nie jest produktem drogim, a do bardzo smacznym i pięknie pachnącym.A oto kilka rad jak skutecznie stosować olej kokosowy:
Ciało: po kąpieli, najlepiej pilingu, wmasować olejek w skórę twarzy i ciała, do twarzy stosować z umiarem, gdyż olejek ten jest dość gęsty i zastyga w temp. pokojowej, może powodować przy skórze mieszanej i tłustej wypryski i zatykać pory

Włosy raz w tygodniu nasmarować podgrzanym, ciepłym olejkiem ( nie gorącym), pozostawić w folii i ręczniku na kilka godzin a nawet na całą noc, następnie dokładnie umyć włosy mydłem lub szamponem, zabieg polecamy do włosów zniszczonych zabiegami fryzjerskimi
Dłonie: do ciepłego olejku dodać łyżkę soku z cytryny, wmasować w dłonie, założyć bawełniane rękawiczki na kilka godzin, zabieg wykonywać wieczorem, polecamy do spierzchniętych, poszarzałych dłoni
Dieta: kromkę chleba rano i wieczorem smarować olejem kokosowym, na kanapce położyć pomidora i posypać ziołami
Na oleju można smażyć lub piec kurczaka, indyka,  polędwicę wieprzową, placki, naleśniki...

50g, 100g, 500g, 1000g

Ceny od 9,50

 Zapraszamy !


Życzymy aromatycznego kokosa w kuchni i  w łazience!